Vyvolanie fotiek

0.09 0.07

Vyvolanie fotiek ako plnohodnotná cesta ku vašim spomienkam

Naše spomienky sú to najcennejšie čo máme. Pokiaľ sa jedná o jednotlivé spomienky zachytené vo forme fotografií,vieme si už pri prvom pohľade na ne vybaviť isté momenty ktoré sme prežili či už samostatne alebo s našimi blízkymi.

Spomienky vo forme viacerých vyvolaných fotiek, ktoré spolu úzko súvisia, nám môžu pri každom pohľade na ne vyzobraziť pred očami istý príbeh ktorý sme prežili a s láskou naň spomíname. Vyvolávanie fotiek je preto najefektívnejšie.

Digitálna kópia nestačí

Vyvolanie fotiek a ich následná tlač na rôznorodý materiál nám dokáže priniesť oveľa väčší pôžitok ako fotky uložené v digitálnej forme. Ich následná adaptácia do vybraného rámu ktorých je na trhu obrovské množstvo nám môže aj z hľadiska dizajnu priniesť napríklad do domácnosti veľmi príjemne spestrenie.

Každá fotografia zachytená na vytlačenom materiáli ktorá zdobí naše steny, pracovné stoly alebo sa nachádza v iných častiach nášho prirodzeného prostredia má v sebe isté estetické čaro.

Ku takto zachyteným spomienkam máme vybudovaný väčší citový vzťah ako ku digitálnym kópiam ku ktorým sa musíme väčšinou prescrollovať alebo nájsť ich na našom cloude. Navyše  tieto digitálne miesta na ktorých ležia naše fotografie niesú až tak bezpečné a môžeme aj veľmi jednoducho o ne prísť.

Tlač fotografií vás posunie bližšie ku vašim vysneným fotkám

Tlač fotiek je posledný krok ktorý nasleduje hneď po tom ako nám zveríte vaše fotografie. Na našom webe nájdete jednoduchý návod ako nám tieto fotky zaslať. Vaše fotografie vždy prenesieme na kvalitný materiál “Fuji Crystal Archive” ktorý je jednotka na trhu a v kvalite nepozná žiadnu konkurenciu.

Farbám ktoré budú nanesené na tento materiál sa vďaka našej najnovšej tlačiacej technike nevyrovná žiadna digitálna kópia ktorú by ste mali vyzobrazenú vo vašom smartfóne alebo laptope. Dokážeme vám poskytnúť bezkonkurenčnú kvalitu a dodanie vašich vysnených fotografií v čo najkratšom časovom úseku.

Veľkosť

9x13cm, 10x15cm, 13x18cm, 15x21cm

Povrch fotiek

Matné fotky, Lesklé fotky

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Vyvolanie fotiek”